Foto Cheque Rabobank - B3

Coöperatief Fonds Rabobank Alkmaar e.o. ondersteunt Poppodium B3

Gisteren ontving Poppodium B3 een zeer welkome tegemoetkoming van het Coöperatief Fonds Rabobank Alkmaar e.o. 
De cheque werd gisteren in ontvangst genomen door Hugo van Arem.

Poppodium B3 is superblij met deze bijdrage ter ondersteuning van onze stichting, dat als gevolg van de corona-maatregelen momenteel geen activiteiten of optredens kan uitvoeren en daardoor geen inkomsten heeft.

Naar verwachting hoopt Poppodium B3 medio september 2020 weer te starten met de programmering. Met de hulp van het Coöperatief Fonds Rabobank Alkmaar e.o. kan B3 zich goed voorbereiden op het nieuwe seizoen 2020/2021.

Wilt u Poppodium B3 ook ondersteunen neem dan contact met ons op via info@club-b3.nl. Of kijk op onze Facebook pagina.